Černodolský mlýn
HOTELY A UBYTOVÁNÍ

Černodolský mlýn
Navigovat Navigovat Facebook

Opárno, Chotimer


Telefon: +420602145680
E-mail: cernodolskymlyn@seznam.cz
Web: www.cernodolskymlyn.cz

Penzion s restaurací Černodolský mlýn se nachází na samém konci vesničky Oparno v malebném Oparenském údolí pod vrchem Lovoš, tedy téměř přímo v srdci Českého středohoří.

Náš penzion je snadno přístupný autem, vlakem, na kole po cyklostezce či pro pěší turisty po hojné síti značených turistických stezek.

Celý objekt mlýna prošel citlivou rekonstrukcí a nabízí svým klientům komfortní ubytování ve stylově zařízených pokojích a apartmánech.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, v apartmánech je k dispozici plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramická deska, varná konvice, nádobí) .

V celém areálu dýchá na návštěvníky poklidná atmosféra místa, ráno je slyšet zurčící potůček a zpěv ptáků. Slovy klasika : "Jste na konci světa" .

Od jara do podzimu mohou naši klienti využít k posezení letní terasu a posedět u baru s občerstvením. Pro nejmenší hosty je v areálu k dispozici dětské hřiště s množstvím prolézaček, houpaček a dalších dětských atrakcí.

V naší restauraci s krbem můžete po celý rok ochutnat pochoutky od našich vynikajících kuchařů či jen posedět u výborného regionálního vína.

Cyklisté mají možnost úschovy kol v uzamykatelné místnosti.