SWIS-SHOP.cz
OBCHODY

SWIS-SHOP.cz
Navigovat Navigovat Facebook

Masarykova 2312/65, Ústí nad Labem


Telefon: 00420475209007
E-mail: obchod@swis-shop.cz
Web: bit.ly/swis-shop-nejlepsi-znacky

Jeden z největších a nejstarších internetových obchodů v ČR SWIS-SHOP.cz vznikl před osmi lety z 21ti leté tradice kamenného obchodu SWIS BOARD SHOP v Ústí nad Labem. Dnes SWIS-SHOP.cz nabízí přes 190 coreových značek z celého světa. Prodává produkty od známých společností jako jsou Burton, Lib Technologies, Quiksilver, Roxy, WeSC, Forum, Electric, DC, Dakine, Horsefeathers, Oakley, Vans, Nixon, Nike 6.0, Analog, Fox, Volcom a mnoho dalších.
V jejich nabídce objevíte vše, co se vám na horách bude hodit: od klapek na uši, přes sluchátka až po snowboardy. Jestli se chystáte na předvánoční nákupy, stačí kliknout na www.swis-shop.cz nebo navštívit některou z kamenných prodejen v Ústí nad Labem nebo v Litoměřicích. Celý shop patří mezi nejpřehlednější v ČR, nezatěžuje Vás žádnou přehnanou reklamou, takže Vás neruší od nakupování.
Můžete zde vybírat buďto podle kategoriích nebo podle značek, třídění dle ceny nebo velikosti je samozřejmostí. Hned u prvního nákupu máte automaticky slevu 5%, která je základní, kromě toho každý zákazník dostane do balíčku spoustu samolepek, časopis, bonbóny swis-shop.cz. Tento eshop se stal v posledních letech významným partnerem větších boardových akcí, jako jsou Wake Jam 09/10, Burton spring sessions 2010. Ve spolupráci s Freeride.cz Just Ride 2010, kde provozuje veleúspěšnou Snowboardovou kliniku, a stál i u zrodu filmů z produkce Full Production Spectrum a Bataflí Lakaflaj. Kromě toho SWIS-SHOP.cz dlouhodobě podporuje jezdece na snb, skate, freeski, bmx, bike, surf a několik hudebních skupin. Vše můžete vidět na www.swsipeople.cz a na www.swis.tv.
Další informace o www.swis-shop.cz také na Facebooku, Youtube, Twitter a Myspace.